ELASTOMERİK KAUÇUK KÖPÜĞÜ

    LEVHA
100 cm - 120 cm genişliklerde ve 7 farklı kalınlıkta üretim, Havalandırma kanallarında, büyük çaplı borularda, tanklar ve endüstriyel ekipmanların yalıtımında kullanılır. Kanallarda fire oranını düşürür. Kanala yapıştırma esnasında URUNGU KONTAKT YAPIŞTIRICI ile birlikte kullanılması uygundur.
    FKY
100 cm - 120 cm genişliklerde ve 7 farklı kalınlıkta üretim, İşçilikten ve uygulama süresinden tasarruf sağlar. Fire oranını düşürür.


    AF
100 cm - 120 cm genişliklerde ve 7 farklı kalınlıkta üretim, Bir yüzeyine uygulanan alüminyum folyo sayesinde çok yüksek buhar difüzyonu katsayısına ulaşılır. Dış ortamlarda kauçuk malzemeyi ve tesisatı çok yüksek koruma imkanı sağlar. Mekanik darbelere karşı dayanıklıdır. Uv dayanımı sağlar.
    AFKY
Alüminyum folyolu kendinden yapışkanlı levha 100 cm - 120 cm genişliklerde ve 7 farklı kalınlıkta üretim, İşçilikten ve uygulama süresinden tasarruf sağlar. Fire oranını düşürür. Bir yüzeyine uygulanan alüminyum folyo sayesinde çok yüksek buhar difüzyonu katsayısına ulaşılır. Dış ortamlarda kauçuk malzemeyi ve tesisatı çok yüksek koruma imkanı sağlar. Mekanik darbelere karşı dayanıklıdır. UV dayanımı sağlar.


    AL-COVER
100 cm - 120 cm genişliklerde ve 7 farklı kalınlıkta üretim, Elastomerik kauçuk köpüğünden üretilmiş levha üzerine PVC+ALÜMİNYUM FOLYO lamine yapılarak elde edilir. UV dayanımlıdır. Silinebilir ve temizlenebilir. Mekanik darbelere karşı dayanımlıdır. Dış ortamlarda kauçuk malzemeyi ve tesisatı hava koşullarına karşı yüksek koruma sunar. Çok yüksek buhar difüzyon katsayısı sağlar.    AL-COVER FKY
100 cm - 120 cm genişliklerde ve 7 farklı kalınlıkta üretim, İşçilikten ve uygulama süresinden tasarruf sağlar. Fire oranını düşürür. Bir yüzeyi PVC+ALÜMİNYUM FOLYO diğer yüzeyi FİLELİ KENDİNDEN YAPIŞKANLI olarak üretilmektedir. UV dayanımlıdır. Silinebilir ve temizlenebilir. Mekanik darbelere karşı dayanımlıdır. Dış ortamlarda kauçuk malzemeyi ve tesisatı hava koşullarına karşı yüksek koruma sunar. Çok yüksek buhar difüzyon katsayısı sağlar.    Prefabrik Boru
2 m boyunda 6 mm’den 160 mm’ye kadar boru çaplarında, 6 mm’den 32 mm’ye kadar et kalınlıklarında boru ve 500,1000,1500 mm eninde, 15000 mm’den 3000 mm’ye kadar uzunlukta, 6 mm’den 32 mm’ye kadar et kalınlıklarında levha şeklinde sunulur. Kapalı gözenekli, düzgün hücre yapısına sahip Alüminyum folyo kaplı olarakta üretilir.
Kullanım Alanları: Isıtma ve soğutma sistemleri, iklimlendirme ekipmanları, çift sıcaklıkla çalışan sistemler, havalandırma kanalları ve tanklar.  Copyright © GOLD YAPI - All Rights Reserved                           info@ozenes.com - 444 69 43